Sociálny projekt SHO: Pomáhame aj v Lučenci. Spoločne tak robíme svet krajším

V rámci našej júnovej výzvy Mesiac detí v projekte Staráme sa sa aj Ľudovít z Veľkého Krtíša potešil balíčku dobrôt. Okrem sladkostí, parenice, chrumiek si v ňom našiel aj sprchový gél od našej sympatizantky Melindy.

Ľudovít je nádejný hokejista a starká, s ktorou žije, robí všetko preto, aby sa jej vnukovi splnil sen a zároveň, aby mal všetko, čo naozaj potrebuje. Do rodiny sme zaniesli, pravdaže, aj potravinovú pomoc.

A vo štvrtok 25. júna sme sa zastavili aj v Lučenci. A keďže malý Janko v stredu oslavoval meniny a naša sympatizantka Mária z Banskej Bystrice, okrem iného, do projektu venovala aj hračku – robota, túto hračku sme Jankovi podarovali.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Balíčky MDD si rozbalili už aj deti v meste Vráble a aj v obci Zbehy pri Nitre

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds