Trianon: Slováci, máte svoje hranice. Ochraňujte ich! SHO: 4. júna vyvesíme slovenské štátne vlajky

Na Slovensku je, zdá sa, všetko možné. Dokonca aj to, že práve vo štvrtok 4. júna sa na protištátnu iredentistickú činnosť zneužijú zvony božích chrámov – kostolov na slovenskom juhu. Presne 100 sekúnd z ich veží budú biť zvony. Symbolicky, za každý rok rozdelenia Uhorska, ktoré títo fanatici dodnes nezmyselne nazývajú (Veľkým) Maďarskom.

Hnutie Nová jednota (Új egység mozgalom) zase chystá 100-kilometrovú jazdu na autách z Dunajskej Stredy do Štúrova, kde sa majú demonštrovať myšlienky revizionizmu a šovinizmu slovami storočného „útlaku“ a „poroby“ „maďarského národa“ na „Felvidéku“. Krásne nezmyselné samobičovanie, však?!

Po osadení „časovej kapsuly“ s „felvidéckou“ zeminou v Gombaseku (okres Rožňava), sa tam ešte bezočivo a opovážlivo chystajú 4. júna 2020 vyvesiť, vážení, „felvidécku vlajku“.

Ešte spomenieme aj „slávnostné“ odhalenie trianonského stĺpa vo Veľkom Mederi – Ižope. Ten má byť zakončený svätoštefanskou korunou a turulom. Iniciátor tohto akože pomníka Lászlo Vörös otvorene hlása nenávisť voči Slovensku a nám, Slovákom.

————————

Prečítajte si tiež: Deň 4. jún 1920. Dôležitý dátum v dejinách Slovákov. Ďakujeme, Trianon

————————

A to všetko pod pláštikom maďarskej „spolupatričnosti“. Nuž, ak niekto iredentu nazýva spolupatričnosťou, tak takú spolupatričnosť musíme odsúdiť. Na Slovensku je vítaná jedine slovenská spolupatričnosť – spolupatričnosť všetkých občanov nášho štátu. A nie tieto budapeštianske tragikomédie.

Ukážme všetkým tým poblúdeným, ktorí mentálne zamrzli v 19. storočí, že Slovensko je domov všetkých Slovákov a lojálnych občanov našej vlasti. Vyvesme spoločne vlajky Slovenskej republiky na naše brány, balkóny, do okien, na autá. Nebojme sa tak urobiť, pretože my máme svedomie čisté a história nám už neraz dala za pravdu. Aj pred 100 rokmi.

VÝZVA: Ďakujeme, kamaráti, že aj 4. júna budete hrdo prezentovať vašu príslušnosť k nášmu štátu – Slovenskej republike. Budeme radi, ak nám pošlete fotografie s vyobrazením slovenských štátnych symbolov na vašich balkónoch, domoch, autách…

Fotografie posielajte do mailu banskabystrica@sho.sk. Kontaktnou osobou je Pavol Poprocký, telefónne číslo 0911 547 850.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Matovič sa bratríčkuje s pohrobkami vojnových zločincov. SHO: Koho záujmy zastupuje?

————————-

Hnutie Nová jednota (Új egység mozgalom) pripravuje 100-kilometrovú jazdu na autách z Dunajskej Stredy do Štúrova. Zdroj obrázku: Facebook

Ižop, Veľký Meder. Ešte osadiť korunku a turulčeka a seansa plaču a nezmyselného nariekania môže začať. Zdroj fotky: Facebook

Lászlo Vörös a jeho „láska“ k Slovensku. Zdroj obrázku: Facebook

Občanovi Slovenskej republiky Lászlovi Vörösovi prekáža aj slovenská štátna vlajka. Zdroj obrázku: Facebook

Vizualizácia protištátnej aktivity, ktorú iredentisti pripravujú na 4. júna 2020 v Gombaseku. Zdroj fotky: Facebook

Slováci! 4. júna vyvesíme slovenské štátne vlajky. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds