Kollár ako ochranca Matice slovenskej? SHO: Je to výsmech vlastencom a aj voličom

Kollárova diplomovka je iba farizejskou zámienkou na naštartovanie progresívno-liberálneho valca, ktorý sa nezastaví, pokým Borisa Kollára neodkrágľuje. Jedným z dôvodov, prečo sa predseda parlamentu dostal do nemilosti liberálnych kádrovákov, je jeho principiálny postoj k Matici slovenskej.

Boris Kollár sa zastal Matice slovenskej, čím sa z pohľadu liberálnych slovakofóbov dopustil smrteľného hriechu. Matica slovenská je už dlhé roky tŕňom v očiach všetkých vykorenených euroobčanov a svetoobčanov, ktorí by Slovensko najradšej vymazali z mapy Európy a sveta. Informujú médiá.

Na uverejnenú správu v médiách zareagoval Róbert Švec:

Alternatívne médiá! Nerobte z Kollára ochrancu Matice. Je to výsmech slovenským vlastencom a aj voličom. Prečo? Pred voľbami ostro kritizoval nákup amerických stíhačiek a teraz, po voľbách, keď je predsedom parlamentu a jeho hnutie je vo vláde je ich najväčším zástancom. A hovoril aj niečo o tom, že ak 13. dôchodky nebudú, tak pôjde z vlády. A dnes je z neho veľká hlásna trúba, ktorá ohlasuje že na 13. dôchodky nie sú peniaze. A mnoho iného.

Takže, aby bolo jasné. Keď Kollár zradil svojich voličov aj v otázke stíhačiek a 13. dôchodkov, naozaj si niekto myslí, že bude telom ochraňovať Maticu slovenskú?

A rodinkárstvo v podobe Kollára a strany Sme rodina netreba ani osobitne pripomínať. Že, brat poslanca NR SR Pčolinského, pretože ste sa stali riaditeľom Slovenskej informačnej služby práve vďaka rodinkárstvu, ktorým ste prerazili suterén politickej kultúry.

————————-

Prečítajte si tiež: Ministerka Milanová útočí na Maticu slovenskú. SHO: Ak by hlúposť nadnášala, bola by holubička

————————-

Ministerka kultúry SR Natália Milanová za stranu OĽaNO nie je presvedčená o zmysluplnom poslaní Matice v 21. storočí a preto prehodnotí jej financovanie. Na jej slová a udalosti okolo Matice slovenskej reagoval aj Štefan Polačik, podpredseda SHO:

Pýtam sa. Ako môže ministerka kultúry Slovenskej republiky vyhlásiť takú hlúposť? Tak sa Vás pýtam, pani ministerka, v čom teda vidíte zmysluplné poslanie? V podpore pochodov, na ktorých devianti okázalo a verejne propagujú svoju zvrátenú sexualitu? Tento útok na Maticu je len ďalším z pokusov duševných bezdomovcov o postupné zničenie všetkého, čo podporuje národnú identitu Slovákov.

My v Slovenskom Hnutí Obrody budeme vždy podporovať a ochraňovať národné záujmy Slovákov a budeme bojovať proti umelému presadzovaniu dekadentných, liberálnych myšlienok.

Vždy sa postavíme na ochranu Matice slovenskej, ktorá v našich národných dejinách zohrala nezastupiteľnú úlohu a náš národ a štát jej musia byť vďační za to, čo všetko pre nás, Slovákov vykonala. Ďakujeme. Matica slovenská má svoje pevné miesto v prítomnosti a aj budúcnosti.

————————

Prečítajte si tiež: Baránek: Kollár s Matovičom strácajú chrbtovú kosť

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds