Video. Vražda Slováka v Belgicku. SHO: Na životoch záleží! Aj na tých slovenských

Fialová, Šeliga, Pauhofová, Stanke a ďalší falošní aktivisti! Kde ste? Keď zabijú Slováka ste ticho, ale keď zabijú Američana idete si nohy – ruky dolámať, len aby ste boli prví na námestiach.

Kde ste teraz, akože slušní aktivisti?  Na živote Slováka zavraždeného v Belgicku vám nezáleží?!

Pýta sa Katarína Boková. Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári…

Róbert Švec: Kolegyňa Katarína Boková opäť kvalitne naložila akože slušným ľudskoprávnym aktivistom: Fialovej, Šeligovi, Stankemu… Na živote Slovákov im zjavne nezáleží. Iste, veď ich vyplácajú v šekeloch.

————————-

Prečítajte si tiež: COVID-19. Švec reaguje na trestné oznámenie ministra Krajčího: Vás treba hnať pred súdy!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds