SHO: Našu pomoc sme rozšírili už aj do Michaloviec. Aj vďaka Katke z Trebišova

Láska a vzťahy bývajú vrtkavé a nie vždy vyjdú. To je i prípad Adelky z Michaloviec, ktorá si prešla týraním zo strany jej druhov. Strašné, odporné, neakceptovateľné!

Jediná radosť, ktorá jej z týchto vzťahov ostala sú jej synovia 10-ročný Šamo a 5-ročný Nátan. Sú jej všetko a zniesla by im aj modré z neba, no ocitla sa v takej neľahkej situácii, že neraz má problém s nákupom bežných potravín. Obracia každé euro, aj 5-krát, kým čosi kúpi. A to by sa pri potravinách stávať nemalo, ale, žiaľ, súčasný darebácky systém, v ktorom žijeme, robí z ľudí žobrákov, bezdomovcov a chudákov.

ALE, našťastie, ešte stále sa nájdu dobrí ľudia, ktorí sa združujú okolo nášho úspešného projektu a pomáhajú mu rásť, a tak sme našu pomoc mohli rozšíriť o bezradnú Adelku a jej synov. Budeme im pomáhať cez našich šikovných a srdečných kolegov z okresu Trebišov, z ktorých Katke (na fotke v okuliaroch) sme cez náš projekt úspešne pomohli postaviť sa na nohy.

Tento týždeň sme Šamkovi odniesli aj školskú tašku, ku ktorej, počas septembrového výjazdu, pribalíme aj ďalšie školské pomôcky. Nezabudnite, naša výzva s názvom Neprizeraj sa a pomôž! tu bude aj počas budúceho mesiaca a aj takto odľahčíme rodičov v našom projekte od nákupu aspoň časti školských pomôcok, ktoré deti do školy potrebujú.

Priatelia, ešte pred rokom sme Katke z Trebišova cez náš sociálny projekt Staráme sa pomáhali postaviť sa na nohy. Podarilo sa, a čo viac, dnes pomáha spoločne s nami ľuďom v núdzi v Košickom kraji.

Sama totiž vie, aké to je, keď vám niekto nezištne podá pomocnú ruku, keď to veľmi potrebujete, a preto je dnes súčasťou nášho úspešného tímu pomoci. A my sme právom hrdí na to, že je jeho súčasťou aj Katka.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

A ďakujeme aj vám, priatelia, ktorí ste už finančne prispeli na nákup školských pomôcok: Maroš – 50 eur, Radoslav – 10 eur, Erik – 20 eur…

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj v okrese Nitra. Šiltovky so slovenským znakom tiež

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds