Video: Zabil človeka. A teraz chce šéfovať prokurátorom. SHO: To nevymyslíš. To je svet Matoviča

Vláda Igora Matoviča, ktorá sa sama pasuje do úlohy najlepšej a najtransparentnejšej vlády, aká tu ešte nebola avizovala, že jeden z nádejných kandidátov na post generálneho prokurátora je Daniel Lipšic.

Áno, dámy a páni, ten Daniel Lipšic, ktorého osoba je opradená množstvom káuz. Ten Daniel Lipšic, ktorý už roky manipuluje verejnú mienku cez spriaznených novinárov. Táto skupinka úplatných novinárov si za to vyslúžila pomenovanie Lipšicove stádo. Ten Daniel Lipšic, ktorý na prechode zrazil a zabil nevinného človeka! Dokonca Matovičova vláda chce meniť aj príslušný zákon, len aby sa generálnym prokurátorom mohol stať práve Lipšic.

Ale všetko to začína pomaly do seba zapadať. Médiá začali… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Štefana Polačika.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Odkaz Matovičovej vláde. SHO: V piatok 8. mája budeme v uliciach Bratislavy

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds