Video. Odkaz Matovičovej vláde. SHO: V piatok 8. mája budeme v uliciach Bratislavy

V piatok 8. mája sa bude konať ďalší protest proti nekompetentným rozhodnutiam a činnosti Matovičovej vlády. Akciu organizuje občianska iniciatíva Slovensko si nedáme!

Účastníci autoprotestu sa stretnú o 13:00 hod. na Zlatých Pieskoch, v mestskej časti Ružinov v Bratislave. Pred začiatkom podujatia organizátori akcie poskytnú všetky potrebné informácie a aj presnú trasu kadiaľ bude kolóna áut prechádzať.  V prípade, ak máte záujem o podrobnejšie informácie o podujatí už teraz, môžete kontaktovať organizátorov akcie na Facebooku v skupine Slovensko si nedáme!

————————–

Prečítajte si aj reportáž z autoprotestu, ktorý sa uskutočnil v piatok 1. mája TU.

————————–

Dámy a páni. Ďakujeme vám za to, že nám ďakujete, že ostávame pevní v kolenách, že bez strachu pomenúvame pravdu a žiadate nás o pomoc a podporu aj v blížiaci sa piatok.

A keďže s mnohými požiadavkami občianskej iniciatívy sa stotožňujeme, ako napríklad, zastaviť: rušenie doterajších sociálnych opatrení, likvidáciu slovenských živnostníkov a podnikateľov, nákup amerických stíhačiek za približne 2 miliardy eur, tiché a postupné vytváranie amerických vojenských základní na Slovensku, privatizáciu nemocníc a zostávajúcich štátnych podnikov, ako aj nezákonné monitorovanie a sledovanie komunikácie občanov, vládnu propagandu za peniaze nás všetkých, cenzúru slobody prejavu na sociálnych sietiach…, zástupcovia nášho hnutia sa pripravovaného protestu zúčastnia.

A štátna karanténa? Prečítajte si článok o tom, ako karanténa (ne)funguje TU.

S odhodlaním, kamaráti, budeme aj naďalej poukazovať na amatérske počiny vlády a s vervou budeme bojovať za zlepšenie životných podmienok čestných a pracovitých Slovákov.

Podporujeme slovenských podnikateľov, zamestnancov, pestovateľov a chovateľov, za mnohé vďačíme našim dôchodcom a nesmierne si vážime prácu záchranných zložiek a ľudí v prvej línii, predavačiek, pracovníkov pošty, smetiarov a ďalších.

Zároveň vás chceme ubezpečiť, že sa vždy postavíme proti lenivých darmožráčom a asociálom, ktorí iba naťahujú ruky a kričia dajte, bez práce. A sú podporovaní vládou Igora Matoviča. Naša zásada: Kto nebude dlhodobo pracovať a vytvárať hodnoty, nebude jesť, bývať, svietiť, kúriť…

Chceme aby sa Slováci pracujúci v zahraničí mohli a aj chceli vrátiť späť domov a aby mladí ľudia boli hrdí na svoju otčinu.

A aj preto pôjdeme v piatok 8. mája do ulíc. Za vás, za našu Slovenskú republiku.

—————————-

Prečítajte si tiež: ZAKÁZANÉ VIDEO. Fakt alebo fikcia? SHO: Pozrite si video, ktoré Facebook cenzuroval

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds