Fotoreportáž. SHO: Koronavírus? Ani ten nás nezastaví na ceste pomoci slovenským rodinám

Priatelia projektu Staráme sa. Aj v týchto neľahkých časoch, kedy ešte stále všetci pociťujeme dôsledky koronakrízy, sa vám hlásime so súhrnnou reportážou za mesiac apríl.

Chceme sa vám veľmi pekne poďakovať, že rodiny v našom projekte sa mohli a stále môžu spoľahnúť na vašu, najmä finančnú pomoc. Nielen, že sme v apríli rodinám pomohli formou potravinových balíčkov, ale pre deti z rodín sme pripravili aj voľnočasové aktivity. Napríklad TU.

Koronakríza nás nepoložila na lopatky, ako očakávali mnohí zlí a závistliví ľudia. Práve naopak. Zocelilala nás ešte viac a namiesto toho, aby sme vajatali, sme našu pomoc rozšírili do ďalšieho kraja, Prešovského.

Kamaráti sme dôkazom toho, že slová M. R. Štefánika sú pravdivé a spoločne ich pretavujeme do každodenného života: Vôľa, skutočná vôľa všetko zmôže. A dopĺňame: Aj koronavírus.

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc slovenským rodinám, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Deti z nášho projektu si pomáhajú navzájom. Tak je to správne. Tak to má byť

———————–

Hneď na začiatku mesiaca sme rozšírili náš projekt o Janku a jej synov; Maťka a Kubka, ktorý je momentálne v opatere otca.

V rámci našej veľkonočnej pomoci sme so sympatizantom deťom z Lučenca urobili radosť; Karinke a Jankovi veľkonočnými perníkmi a korbáčom.

Malá Laurika zo slovenského juhu, z okresu Komárno, sa tiež veľmi potešila našej návšteve.

Bratia Roman a Martin nám pomohli nákupom. Ďakujeme! A ďakujeme aj Lukášovi, ktorý žije vo Švajčiarsku, ale rád sem-tam pošle nejaké peniažky na pomoc rodinám z nášho projektu. A aby sme nezabudli, ďakujeme Východniarom, ktorí pomáhajú rodine od Trebišova či ostatným prispievateľom a sympatizantom, ktorí s nami píšu úspešný príbeh pomoci.

Pomohli sme aj rodine z Hlohovca, v ktorej vyrastá malá Natálka.

Kolegyňa Ivka cez náš projekt znovu pomohla matke so šiestimi deťmi od Trebišova.

(Po)veľkonočnú pomoc sme zaniesli aj do Zbehov pre Nitre, kde vyrastajú dvaja nádejní futbalisti.

Pani Estera prijíma našu pomoc.

Po dvoch mesiacoch sme deti od Rimavskej Soboty vytiahli kúsok do prírody, ktorú spoločne s nami vyčistili a sami si uvedomili, že príroda nie je a nesmie byť smetiskom. Reportáž si môžete pozrieť TU.

Po skvele odvedenej práci v prírode, sme ich zobrali na výlet na rozhľadňu Maginhrad, ktorá sa nachádza neďaleko Rimavskej Soboty. Pod ňou sme si opiekli slaninku a iné dobroty.Reportáž si môžete pozrieť TU.

Naša aprílová pomoc v roku 2020 skončila pri Hnúšti. Tu sme tiež po mesiaci pomohli.

Ak ste z tých, ktorí hľadajú spôsoby, ako pomôcť, pridajte sa k nám! Nehanbite sa. Je to ľudské, jednoduché a tak krásne! 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds