Video: Zaplatené predvolebné prieskumy? SHO: Máme aj na ne recept. Dôverujte nám

Dámy a páni. Blížia sa parlamentné voľby a čoraz častejšie odpovedáme na otázku, prečo sa naše hnutie neobjavuje v akože predvolebných prieskumoch.

Odpoveď je veľmi jednoduchá a vo videu o nej hovoria Štefan Polačik, podpredseda SHO a Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin:

 

A Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody dodáva: „Poslanci NR SR schválili zákon, ktorý upravuje zákaz uverejňovania predvolebných prieskumov 50 dní pred dňom volieb. A okamžite sa spustila mediálna hystéria darebákov, ktorí si z prieskumov verejnej mienky urobili živnosť. Ani sa im nečudujem, že sa tak rozkošne jedujú, pretože euričká sa im už nebudú tak sypať ako doteraz zo zaplatených prieskumov, ktoré deformujú verejnú mienku.“ 

————————-

Prečítajte si tiež: Čaputová: 50-dňové moratórium? Žiadna manipulácia? A to ako máme vyhrávať voľby?

————————-

Nová Dubnica. Zľava: Marián Chudý, František Šípoš a Róbert Švec.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds