VIDEO. Zvolen: Oslávili sme 30. výročie vzniku súčasnej druhej Slovenskej republiky

Slovenky a Slováci. Písal sa 1. január 1993 a národ slovenský sa dočkal obnovenia svojej vytúženej štátnosti.

Tridsať rokov od jej obnovenia sa v Štúrovom Zvolene stretli ľudia Slovenského Hnutia Obrody s občanmi, aby spoločne dôstojne oslávili 30. výročie vzniku druhej Slovenskej republiky.

Počas osláv odzneli prejavy predstaviteľov SHO a občanov k zúčastneným a položením venca k buste Ľudovíta Štúra sme spoločne oslávili jeden z najväčších dátumov našej histórie.

Pripomíname, že na oslavu sme verejne pozývali zástupcov všetkých proslovenských organizácií TU. Naše pozvanie prijali zástupcovia občianskeho združenia Slovan – Národný snem jednoty, pod vedením Milana Matejova. Ostatné organizácie našu výzvu na spoločný postup opäť ignorovali.

Pozrite si krátku videoreportáž z podujatia, ktoré sa uskutočnilo 8. januára 2023 v Parku Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec reaguje na kolaps v zdravotníctve: Je nehorázne, aby ľudia zvažovali, či budú jesť alebo pôjdu k lekárovi

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds