Diskusia v Slobodnom vysielači. SHO: Aj o protestoch proti Matovičovej vláde babrákov

V nedeľu 14. júna budú v štúdiu rádia Slobodný vysielač odpovedať na vaše otázky a diskutovať, nielen o prebiehajúcich úspešných manifestáciách odhodlania a zodpovednosti pred Úradom vlády, a na námestiach v Košiciach a Banskej Bystrici, predstavitelia nášho hnutia Róbert Švec a Katarína Boková.

Diskutovať budú v relácii Bez cenzúry, ktorá začne o 16:30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Noviny Právo Národa do každej slovenskej domácnosti. Pretože pravda oslobodzuje

———————–

Na Slovensku je to (zatiaľ) tak, že mienkotvorné médiá mlčia, prípadne okresávajú pravdu a zahlcujú nás nezmyslami. SHO podporuje občianske iniciatívy a aktívne sa zúčastňuje na protivládnych protestoch, preto vám priblížime dianie v uliciach našich miest.

Prezradíme vám, čo konkrétne pobúreným Slovákom prekáža, ako sa nekompetentné  nariadenia vlády dotýkajú ich rodín a práce, povieme vám o životoch „štekajúcich psov za plotom“ a (ne)výhodách karantény a taktiež budeme konkretizovať naše požiadavky voči vláde Igora Matoviča a oslovíme aj prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Ak zvýši čas, veľmi radi načrtneme novú, neopozeranú tému, exkluzívne iba v rádiu Slobodný vysielač. Máte sa na čo tešiť, priatelia.

———————–

Prečítajte si tiež: Fond vzájomnej pomoci. SHO: Neschopnosť Matoviča a jeho babrákov? Alebo pripravovaný tunel?

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds