Voľby 2020. Video. SHO: Ďakujeme za každý jeden hlas. Ideme ďalej, Slováci

Parlamentné voľby 2020 sú za nami. V tohtoročných voľbách sa prvýkrát o vašu dôveru uchádzalo aj Slovenské Hnutie Obrody, ktoré volili takmer 2-tisíc Slovákov. Slovenky a Slováci. Chceme vás všetkých opätovne ubezpečiť, že pre Slovenské Hnutie Obrody 29. februárom 2020 nič nekončí. Sme iba na začiatku našej politickej cesty.

K výsledkom volieb sa vyjadrili predstavitelia nášho hnutia:

Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin: Ďakujeme, Slováci. Napriek výsledku, ktorý ste nám nadelili, napriek únave, ktorú pociťujeme, môžem čestne prehlásiť a verejne sľúbiť, že ideme ďalej. Poučení, trochu otlčení, ale hrdí. Som hrdá na každého z vás, ktorí ste sa nebáli prevziať zodpovednosť a do volebnej urny ste vhodili hlasovací lístok s číslom 5. Som hrdá na svoje kolegyne a kolegov, pretože pracovali svedomito a zodpovedne. Som hrdá na seba, pretože som sa rozhodla správne, pretože som nepoľavila a vy ste ma posunuli na úžasné piate miesto. Srdečne vám všetkým ďakujem. A v neposlednom rade som hrdá na nášho predsedu, ktorý si zachoval svoju tvár a kampaňou nás previedol hrdo, dôstojne a s láskou. Verte mi, je to veľký človek. Priatelia, je mi cťou byť súčasťou toho najlepšieho tímu. My sme Slovenské Hnutie Obrody a sme tu pre vás. Toto je iba začiatok!

Pavol Poprocký, regionálny zástupca SHO pre Banskobystrický kraj a jeho videoposolstvo:

Nič nekončí, ideme ďalej

Pokračujeme ďalej, kamaráti. ☝️Nebojte sa a pridajte sa k nám! ❤️

Uverejnil používateľ Pavol Poprocký «» Slovenské Hnutie Obrody Nedeľa 1. marca 2020

 

Róbert Švec, predseda SHO: Dámy a páni. Každému jednému z vás úprimne ďakujem za váš hlas pre Slovenské Hnutie Obrody. Boli to naše prvé voľby do NR SR, a s čistým svedomím môžem konštatovať, že sme urobili všetko, čo bolo v našich ľudských a aj finančných možnostiach. Veľké ďakujem patrí našim členom a sympatizantom, ktorí sa aktívne zapojili do predvolebnej kampane. Každého jedného z vás si veľmi, veľmi vážim. A pre tých, ktorí sa nám dnes smejú, odkazujem, poslúžte si, my znesieme vaše úsmevy aj pohŕdanie, ale ubezpečujem vás, že nás sa nezbavíte, znova a znova sa budeme uchádzať o dôveru Slovákov, potiaľ, pokiaľ jedného dňa väčšina národa pochopí, že SHO tu bolo, je a bude Slovensko. Pracujeme ďalej, s čistým štítom a rovnou hodnotovou chrbticou.

Pozrite si aj videoposolstvo Róberta Šveca:

Voľby 2020. Róbert Švec: Slovenky, Slováci. Vybrali ste si! Budete mať takú vládu, akú si zaslúžite

Voľby 2020. Róbert Švec: Slovenky, Slováci. Vybrali ste si! Budete mať takú vládu, akú si zaslúžite

Uverejnil používateľ Štefan Polačik – podpredseda SHO Sobota 29. februára 2020

 

Štefan Polačik, podpredseda SHO: Čo na to povedať? Slováci, asi vám to patrí, vyskúšať si vládu bláznov a liberálov. Potrebujete tú skúsenosť, aby sa vám otvorili oči. Verím že príde doba, keď voľby nebudú vyhrávať milionári, ale ľudia, ktorí to myslia so Slovenskom vážne!

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds