Predstavujeme vám náš úspešný tím. Štefan Polačik: Vďaka SHO mám možnosť meniť veci k lepšiemu

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme členov nášho úspešného hnutia. Dnes sa vám prihovára Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

Narodil som sa 2. apríla 1985, v meste pod Zoborom, ako prostredný z troch synov. Vyrastal som v skromných pomeroch, ktoré ma naučili vážiť si aj maličkosti, čo vnímam ako dar. Po ukončení potravinárskej školy v roku 2004 ma lákalo, ako veľa mladých ľudí, skúsiť šťastie v zahraničí. Pracoval som v Českej republike, neskôr vo Veľkej Británii, ale aj v Nemecku. No nikdy ma dobrý zárobok neudržal dlho mimo domova.

Keď som spoznal Slovenské Hnutie Obrody rozhodol som sa, že sa stanem členom hnutia a tak prispieť k šíreniu vlastenectva a tradičných hodnôt na Slovensku.

Do nášho hnutia, vtedy ešte občianskeho združenia, som vstúpil v roku 2015, a postupne som sa vypracoval na podpredsedu SHO. Som hrdý na to, že som stál aj pri zrode Slovenského Hnutia ako politického subjektu.

Práve vďaka SHO mám možnosť aktívne meniť veci tak, aby nemuselo množstvo mladých odchádzať zo Slovenska, ako ja pred rokmi. Momentálne pracujem v oblasti, ktorá sa venuje logistike. Všetok voľný čas, popri práci, venujem Slovenskému Hnutiu Obrody a Slovensku.  

Som presvedčený o tom, že keď každý z nás prispeje svojou troškou na dobrú vec, svet bude lepší. Ja už svojou troškou prispievam vďaka Slovenskému Hnutiu Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Chceme a budeme viesť našu vlasť slovenskou cestou

————————

Štefan Polačik na Svätoplukovom námestí v Nitre.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds