Predstavujeme vám náš úspešný tím SHO. Pavol Poprocký: Slovákov čaká obroda, ktorá sa im bude páčiť

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme členov nášho úspešného hnutia. Dnes sa vám prihovára Pavol Poprocký, člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

Vážení Slováci a všetci lojálni občania Slovenskej republiky. Dovoľte, aby som sa aj touto cestou predstavil. Volám sa Pavol Poprocký, mám 24 rokov a pochádzam z gemerskej obce Rumince, pár kilometrov od slovensko-maďarských hraníc. Som študentom slovenského jazyka a literatúry na UMB v Banskej Bystrici, kde som absolvoval aj štúdium Informačných a sieťových technológii na „Murgaške“.

O politiku a veci verejné som sa začal zaujímať práve v Banskej Bystrici, kedy som sa presvedčil o tom, že Slovensko potrebuje poriadnu slovenskú politiku, aby bol Slovák a každý slušný a lojálny občan Slovenskej republiky na Slovensku pánom.

Po absolvovaní stredoškolského štúdia v Bystrici som v Nitre nastúpil na bakalársky stupeň štúdia v odbore slovenský jazyk a literatúra a dnes si magisterský stupeň štúdia dorábam v mojej milovanej Bystrici. Práve v meste pod Zoborom som sa rozhodol, že vstúpim do Slovenského Hnutia Obrody. Spočiatku bolo moje pôsobenie rozpačité, spoznával som nových ľudí a aj iné názory či mentalitu ľudí v ňom.

Časom som sa však utvrdil v tom, že som urobil skvelý krok vstupom do SHO, pretože mi dovolilo sa realizovať a spoznať nových ľudí, pre ktorých sú slovenské záujmy prvoradé. Dodnes sa realizujem v otázkach používania slovenského jazyka na slovenskom juhu, jeho postavení na Slovensku a aj v problematike národnostných menšín, v ktorej vychádzam zo svojich životných skúseností. S podporou SHO som ako nezávislý kandidát v roku 2018 kandidoval na post poslanca obecného zastupiteľstva v našej obci. Ešte dávno predtým som priložil ruku k dielu v projekte Nebuď sviňa či Staráme sa.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Prihlás svoje dieťa do slovenskej školy. Aby sa mohlo uplatniť na celom území našej vlasti

———————–

Posledné roky zastupujem SHO v Banskobystrickom kraji, ako regionálny zástupca a tiež som splnomocnencom pre úspešný projekt Staráme sa, ktorý pomáha sociálne slabým rodinám krížom-krážom po celom Slovensku. Je to skvelý projekt, vďaka ktorému pomáhame slovenským rodinám už od roku 2011.

SHO mi okrem skúseností a príležitosti dalo nádej. Nádej, že politika sa dá robiť slušne, bez zbytočných škandálov, razantne, ale zodpovedne, že národná politika môže ľudí spájať, že Slovensko a jeho obyvateľov čaká obroda, ktorá sa im bude páčiť. Úprimne tomu verím a všetky kuvičie hlasy sú mi ukradnuté. Vo zverokruhu som znamenie býk a býk, ak je naozaj presvedčený, urobí všetko preto, aby to bolo tak, ako si to zaumienil.

A JA SOM PRESVEDČENÝ. Presvedčený, že Slovenské Hnutie Obrody je alternatívou všetkým papalášom, falošným vlastencom, zlodejom, klamárom a všetkým ľuďom zlej vôle.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký k udalostiam vo Važci: Hovoria o nenávisti a potom na nej kampaňujú

————————

Pavol Poprocký s kolegyňou Katarínou Bokovou.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds