Voľby 2022. Ďalšie želiezko SHO v ohni: O post primátora Leopoldova zabojuje Marián Chudý

Dámy a páni. Marián Chudý v jesenných voľbách zabojuje o post primátora Leopoldova.

Konštatuje: Kandidovať na primátora bola dlhodobá výzva od občanov. Moja kandidatúra nie je povrchná, ale stojím za ňou ako čestný a zodpovedný človek, a vidím zmysel v tom, že sa ľudia v našom mestečku môžu mať lepšie. Pretože tam kde sú ľudia spokojní, tak tam mesto žije a dáva záruku, že naše deti vyrastú v slušnom prostredí a stanú sa z nich zodpovední dospelí. Chcem, aby ľudia mali šancu na dôstojný život a nemuseli cestovať za prácou do zahraničia. Pevne verím, že spoločnými silami posunieme naše mesto do lepšej budúcnosti.

SHO: A my pevne veríme, že mesto Leopoldov bude mať konečne primátora, akého si zaslúži.

Marián Chudý sa uchádza o vašu podporu ako kandidát Slovenského Hnutia Obrody.  

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Pokračujeme v buntáciach pouličných. Za nami je Poltár a pred nami Rimavská Sobota, Poprad, Martin…

————————-

Marián Chudý: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds