VOĽBY 2022. Poltár: V našom meste má SHO svojho kandidáta na poslanca a aj primátora

Dámy a páni! Tak ako sme avizovali, Slovenské Hnutie Obrody sa aktívne zapojí do tohtoročných komunálnych a aj krajských volieb, ktoré sa uskutočnia 29. októbra.

V meste Poltár sa o vašu podporu, na poslanca Mestského zastupiteľstva, uchádza človek SHO Pavol Skýpala (na fotografii pod textom s červenou kravatou) a na post primátora mesta naše hnutie podporuje Petra Sitora.

Prečo? Preto, aby Slovensko slovenským bolo.

————————-

Prečítajte si tiež: Médiá: Pre Rusko je Slovensko nepriateľskou krajinou. SHO: Švec poslal vojnovým štváčom štipľavý odkaz

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds