Voľby 2022: O post poslanca v Banskobystrickom samosprávnom kraji sa uchádza aj Pavol Poprocký

Áno, priatelia. Hoci mi žiadna oficialita do rúk do tejto sekundy nebola doručená, médiá informujú o mojej kandidatúre na post poslanca vyššieho územného celku. Áno, v nastávajúcich voľbách do VÚC sa budem uchádzať o dôveru obyvateľov celého Rimavskosobotského okresu, v ktorom pôsobím a žijem od narodenia.

V tomto príspevku vám však ešte neprezradím, s akým programom, resp. víziami a ponukou pre občanov vstupujem do tohto regionálneho politického ringu. To by som sa unáhlil. Počkám si na oficiálne potvrdenie mojej kandidatúry. Dovtedy však chcem, aby ste vedeli, drahí moji podporovatelia, ale i neprajníci, že sa nijako nenechám zastrašiť alebo, nebodaj, uplatiť! Píšem to preto, lebo toto nie sú a vlastne ani nikdy neboli, a ani nikdy nebudú vlastnosti ľudí Slovenského Hnutia Obrody! Takže, zbytočne sa budete unúvať, „pokušitelia“…

Chcem tiež, aby ste vedeli, že my, ľudia Slovenského Hnutia Obrody, možno kráčame pomalšie, ale rozhodne kráčame po ceste cti, normálnosti, lásky k vlasti a ľudskosti a aj nastávajúce voľby budú šancou pre vás, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského, dať si šancu žiť, a nielen prežívať, aj v okresoch ako je ten môj-náš, Rimavskosobotský.

Držme si palce. Ja vám ich držím. Veď preto kandidujem. 🙂

Váš Pavol Poprocký.

 ————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2022. Okres Rimavská Sobota: Pavol Poprocký otvorene o kolegovi Jánovi Michalíkovi, ktorý…

————————-

Písal sa 1. september 2022… Pavol Poprocký reční počas oslavy 30. výročia prijatia Ústavy SR, ktorú zorganizovalo Slovenské Hnutie Obrody pred Prezidentským palácom v Bratislave TU. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds