VOĽBY 2023. Pavol Poprocký: Ponúkam vám seba, ako symbol nádeje, že kandiduje niekto, kto…

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme kandidátky a kandidátov Slovenského Hnutia Obrody do slovenského parlamentu.

Dnes… Mgr. Pavol Poprocký.

Do Slovenského Hnutia Obrody som vstupoval v októbri 2014. Za necelých deväť rokov som sa v hnutí venoval rôznym témam, či už občianskeho razenia alebo politického. 

Z občianskych aktivít ma ľudia poznajú ako človeka, ktorý riadi sociálny projekt Staráme sa, ktorý vediem už viac ako päť rokov. Cezeň sa nám podarilo pomôcť rodinám prekonať doslova existenčné problémy, do ktorých sa, žiaľ, dostali. Som pravidelným darcom krvi, mám za sebou takmer 40 odberov a som vďačný, že takýmto spôsobom môžem zachrániť aj Váš život, ak to, nedajbože, bude potrebné. Posledný čas sa venujem aj turistike, ochrane prírody či zbieraniu byliniek, pretože som presvedčený o ich blahodarných účinkoch, o ktorých hovorím aj svojmu okoliu.

Na poli mojich politických aktivít som sa venoval a dodnes venujem hlavne otázkam slovenského juhu, keďže na ňom žijem a pôsobím. Na neprávosti a krivdy, ktoré sa tu dejú na miestnom obyvateľstve sa nedokážem pozerať. Svojím politickým pôsobením som však nikdy nezostal „zakonzervovaný“ v týchto oblastiach našej vlasti. Keď to bolo potrebné, spoločne s kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody a rôznymi aktivistami, som stál za záujmami Slovenskej republiky a jej občanov aj na námestiach a uliciach ďalších slovenských miest, ako je napríklad Bratislava, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Štúrovo, Žilina, Poprad, Prešov, Bardejov, Košice, Banská Bystrica, Sliač, Zvolen či Poltár, Rimavská Sobota alebo Lučenec. Všetky tieto aktivity sú zdokumentované na stránke, na ktorej sa práve nachádzate, stačí si ju iba rozklikať. 

A prečo kandidujem? Pretože tak, ako som sa snažil ponúkať nádej Slovákom svojimi činmi, tak vám aj dnes ponúkam seba, ako symbol nádeje, že kandiduje niekto, kto o zdravom vlastenectve nielen hovorí, ale zdravým vlastenectvom žije a je pripravený ho priniesť aj do politiky. A toto sa týka celého Slovenského Hnutia Obrody. 

Je už len na vás, či túto ponuku prijmete, dáte nám šancu a tridsiateho septembra zakrúžkujete vlastencov na hlasovacom lístku číslo 11.

Konštatuje Mgr. Pavol Poprocký z okresu Rimavská Sobota, ktorý kandiduje do NR SR na našej kandidátnej listine z miesta číslo 4.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: ANALÝZA: Róbert Švec nastavil zrkadlo liberálnym subjektom a vyvrátil ďalší mýtus

————————–

Zdroj fotky: Pavol Poprocký

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds