VOĽBY 2023. Štefan Polačik: Nebojte sa dať šancu odhodlaným mladým ľuďom, ktorí…

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme kandidátky a kandidátov Slovenského Hnutia Obrody do slovenského parlamentu.

Dnes… Štefan Polačik.

Prečo som sa rozhodol opustiť pohodlný a bezstarostný staromládenecký život a venovať sa politike? Pretože nie som sebec!

Nie je mi jedno ako náš štát likvidujú a rozkrádajú všetky vlády, či už pravicové alebo ľavicové. Nie je mi jedno, že pracujúci človek ťahá v spoločnosti za kratší koniec a darebáci sa majú dobre. Chcem to zmeniť! Chcem to zmeniť cez čisté politické hnutie, ktoré sme spolu s kolegami vlastnými silami založili. Cez Slovenské Hnutie Obrody.

Verím, že jedine noví politici, ktorí nie sú odchovaní zahraničnými mimovládkami, politici, ktorých rodiny neprivatizovali, politici, ktorí nie sú nijako prepojení s mafiou, či oligarchami, môžu meniť Slovensko na moderný štát, ktorý bude slúžiť všetkým poctivým občanom.

Uchádzame sa o vaše hlasy Slováci, pretože vám chceme slúžiť. Nespoliehajte sa na falošné prieskumy verejnej mienky a nebojte sa dať šancu odhodlaným mladým ľuďom, ktorí vás nesklamú.

Konštatuje Štefan Polačik z Nitry, ktorý kandiduje do NR SR na našej kandidátnej listine z miesta číslo 2.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Vojna v bezpečnostných zložkách nášho štátu: Švec nastavil Ficovi zrkadlo objektívnej pravdy

————————

Zdroj fotky: Štefan Polačik

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds