Vojna v bezpečnostných zložkách nášho štátu: Švec nastavil Ficovi zrkadlo objektívnej pravdy

Smeráci okolo Fica, v súvislosti v možnou vojnou v polícii, vytvárajú mediálny smog a pohrávajú sa s myšlienkou aktivácie článku 32 Ústavy SR – právo na odpor.

Ficovi a jeho komplicom pripomínam základné fakty a objektívnu pravdu…

Boli to oni, smeráci, ktorí svojou nečinnosťou na jeseň 2020, kedy sa lámal chlieb, prispeli k tomu, že dnes je situácia v našom štáte ešte horšia, ako bola na jeseň 2020 za vlády Matoviča, Hegera, Naďa…

Smerákom pripomínam, že to bolo Slovenské Hnutie Obrody, ktoré ako jediný politický subjekt na Slovensku, mojimi ústami vyhlásilo občiansky odpor TU, v súlade s Ústavou SR, to znamená, že sme nerešpektovali a vedome sme porušovali alogické a protiústavné nariadenia vlády zločinov okolo Matoviča TU a vyzvali sme parlamentnú opozíciu, aby sa k nám pridala, a aktivovala článok 32 slovenskej ústavy. Odpoveď bola nulová a parlamentná opozícia, vrátane Smeru, rešpektovala a vykonávala vládne nezákonné nariadenia.

Smerákom ďalej pripomínam, že takýmto konaním to boli aj oni, ktorí sa stali kolaborantmi s vládnou mocou okolo Matoviča a Hegera.

Ak by sa smeráci na jeseň 2020 pridali k zodpovedným a razantným slovenským vlastencom, vyhlásili občiansky odpor a vyzvali k nemu aj svojich členov a sympatizantov, tak ako to urobilo SHO, tak vlády Matoviča, Hegera a následne súčasná vláda Čaputovej by neboli.

A aj preto konštatujem: Fico, Blaha, Blanár, Kaliňák… ste plne zodpovední a vinní za súčasné dianie v našom štáte slovenskom.

A smerákom ešte pripomínam, že to boli práve oni, za vlády ktorých vznikla NAKA, ako nástroj na boj proti extrémizmu, čítajte s porozumením, na boj proti vlastencom, ktorí pevne stoja na pozíciách slovenskej štátnosti a suverenity.

Čo z tohto všetkého vyplýva, dámy a páni?

To, že karma opäť krásne funguje a smeráci nech si pekne spájajú to, čo si navarili. Prajem im dobrú politickú chuť.

Rozumní a zodpovední slovenskí vlastenci z SHO budú aj naďalej vyvíjať aktivity, aby sme Slovákom ukázali, že proslovenská politika môže mať a aj má razantnú, inteligentnú a nadčasovú formu a obsah.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec k aktuálnej situácii v bezpečnostných zložkách nášho štátu

————————–

Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds