FOTO. Rožňava: Pokračujeme aj v rozdávaní radosti vo forme balíčkov pre deti

Kamaráti. Popritom, ako sa snažíme zabezpečiť to, aby rodinke od Šiah doma opäť tiekla pitná voda TU, pokračujeme aj v rozdávaní radosti vo forme balíčkov pre deti.

Keďže ich v projekte máme ako maku, rad na deti z Rožňavy sa dostal len prednedávnom.

My čo sľúbime, to aj dodržíme a náš kolega Ján Michalík ich osobne deťom, ktoré žijú v skromných podmienkach, s radosťou odovzdal.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO opäť tiekla potokom

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds