VOĽBY 2023. VÝZVA: Posledná šanca pre poškodených občanov nebankovými subjektmi

Slovenské Hnutie Obrody bude presadzovať čiastočné odškodnenie klientov nebankových subjektov, na ktoré, za 21 rokov, sa nezmohla žiadna štandardná politická strana na Slovensku.

Vláda Roberta Fica v rokoch 2006 až 2010 mala čiastočné odškodnenie občanov v Programovom vyhlásení vlády SR, avšak tento záväzok nesplnila a cynicky si urobila z niekoľko 100-tisíc poškodených občanov výťah k moci.

Krivdu, ktorá bola spáchaná na slovenských občanoch napravíme a splníme náš záväzok – čiastočne odškodníme občanov a ich rodiny, ktorí boli okradnutí nebankovými subjektmi typu BMG Invest, Horizont Slovakia a inými nebankovkami.

Rozhodol som sa, že v týchto voľbách budem kandidovať do NR SR na kandidátnej listine Slovenského Hnutia Obrody aj preto, lebo ide o čistý a ničím nezaťažený politický subjekt, ktorý svojimi postojmi a aktivitami dokazuje, že mu záleží na Slovensku a jeho občanoch.

Zároveň chcem upozorniť všetkých poškodených občanov, ako aj občanov, ktorí si ctia právo a zákonnosť, že v prípade, ak v septembrových voľbách nezískame dostatočnú podporu na to, aby sme mali vplyv na tvorbu zákonov v našom štáte, tak po vyše 21-ročnom úsilí zvážim svoje zotrvanie vo funkcii predsedu Združenia poškodených občanov.

Tohtoročné parlamentné voľby vnímam ako poslednú šancu vybojovať pre poškodených občanov a ich rodinných príslušníkov aspoň čiastočné odškodnenie a napraviť krivdu, ktorá bola na nich za uplynulé roky spáchaná.

Autor výzvy Štefan Šipoš je predseda Združenia poškodených občanov.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023: Otvorený list Štefana Šipoša, predsedu Združenia poškodených občanov

————————-

Zdroj fotky: Štefan Šipoš

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds