Volebný program SHO: Reklamy na alkohol, pôžičky a lieky? Nebudú

Slovenky, Slováci. Dámy a páni. Predstavujeme vám volebný program Slovenského Hnutia Obrody, ktorým sa budeme uchádzať o vašu dôveru vo voľbách do NR SR.

Náš volebný program z veľkej časti vychádza z vašich podnetov, z vášho – nášho každodenného života, úprimnej snahy zmeniť smerovanie našej vlasti a hlavne, zo zdravého sedliackeho rozumu.

Budeme radi, ak nám napíšete k nášmu volebnému programu vaše názory, postrehy, prípadne pripomienky. Kontaktovať môžete podpredsedu nášho hnutia Štefana Polačika na podpredseda@sho.sk

————————-

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

————————-

Postupne vám predstavíme naše návrhy, ktoré zrealizujeme v rámci jednotlivých ministerstiev.

————————-

Prečítajte si tiež: Volebný program SHO: Zostane vám viac peňazí v peňaženkách. oslobodíme minimálnu mzdu od dane

————————-

Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky:

Zrušíme koncesionárske poplatky.

Slovenský jazyk musí mať vždy prednosť pred ostatnými jazykmi používanými na území Slovenskej republiky. Aby sme zamedzili všetky snahy o zmenu tejto úpravy, navrhujeme štátny jazyk – slovenský jazyk zaradiť medzi štátne symboly Slovenskej republiky.

V oblasti umenia a kultúry budeme uprednostňovať jedinečnosť slovenskej kultúry doma aj v zahraničí.

Budeme dôsledne presadzovať odpolitizovanie RTVS. Súčasný stav RTVS si nevyhnutne vyžaduje jej okamžitú personálnu a programovú obrodu, aby bola zaistená objektivita informácií.

V prvom rade budeme podporovať slovenskú kultúru, zvyky a tradície.

Zakážeme reklamy na alkohol, pôžičky a lieky.

Ochránime deti a mládež pred takými nemravnými vecami v médiách, v kinách a v divadlách, ktoré majú negatívny vplyv ich na ich zdravý duševný vývoj.

Zaistíme, aby štát aktívne dohliadal na stav a v prípade potreby aj prebral správu a zodpovednosť za kultúrne pamiatky, pamätníky, pomníky,…

Kompetenciu stavania, premiestňovania alebo odstraňovania pamätníkov, alebo pomníkov bude mať plne v rukách štátna komisia zložená z odborníkov.

————————-

Prečítajte si tiež: Volebný program SHO: Hmotná zodpovednosť a STOP kupčeniu so zdrojmi pitnej vody

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds