Volím číslo 5. SHO: Neexistuje prepadnutý hlas. Existuje iba prepadnutá možnosť voliť slobodne

Vo štvrtok 30. januára sa Róbert Švec a Štefan Polačik zúčastnili diskusie v rádiu Infovojna. Počas diskusie prezentovali postoje a aktivity SHO a taktiež odpovedali na veľké množstvo otázok poslucháčov.

Jeden z poslucháčov, okrem iného konštatoval, že sa mu síce páči SHO, naše aktivity a podobne, ale nechce aby mu hlas vo voľbách prepadol, ak by volil SHO a naše hnutie by sa do parlamentu nedostalo a preto asi bude voliť niekoho, kto má šancu.

Konštatujeme: Dámy a páni. Predstavte si, že namiesto toho, aby si to povedalo 200-tisíc Slovákov, tých 200-tisíc Slovákov odovzdá svoj hlas SHO. A sme v NR SR. A to je cesta. Neexistuje prepadnutý volebný hlas, existuje iba prepadnutá možnosť voliť slobodne a zodpovedne.

V sobotu 29. februára volíme Slovenské Hnutie Obrody. Volíme číslo 5. Rozumnú a zodpovednú alternatívu pre Slovensko.

Z komentárov na Facebooku vyberáme:

Jaroslava Samuelová: Ak by tak rozmýšľali všetci voliči, ako ten poslucháč, tak v prvom rade by išli proti sebe. V druhom rade by nikdy tá potrebná a vytúžená zmena k lepšiemu neprišla. Ten človek má veľký strach a ten ho brzdí na ceste k úspechu. Báť alebo obávať sa môžeme, je to ľudské. Ale nemali by sme sa dať tomu strachu zastaviť na ceste za svojím cieľom. Lebo ak mu podľahneme, svoj ciel nikdy nedosiahneme.

Ľubomír Anton Čaprnka Tonhauser: Tiež si to myslím, preto idem voliť koho chcem ja, a nie podľa toho, kto má alebo nemá šancu sa dostať do parlamentu. SHO je moja jediná voľba.

Jan Baltazar Jesensky: Ľubomír Anton Čaprnka Tonhauser. Súhlasím a tiež dám šancu SHO.

Z myšlienok Róberta Šveca vyberáme: Predvolebná kampaň nie je, žiaľ, hodnotový zápas o tom, kto chce čo urobiť pre našu vlasť, ale zmenila sa na bitkársky ring, kde je všetko dovolené, tolerované a dokonca aj žiadané. A to aj podpásové údery a „kopance do rozkroku.“ A čím sú silnejšie, tým sú žiadanejšie. Je smutné sledovať, kam sa prepadla nielen politika, ale aj nastavenie slovenskej spoločnosti. Negativizmus hrá prím, pozitívne veci a aktivity sú terčom výsmechu, lebo dnes sa nenosí robiť pozitívnu politiku. ALE. Pravda bude pravdou, aj keď ju bude šíriť iba jeden človek. A pravda je taká, že budúcnosť našej vlasti je v pozitívnej politike, v službe pre našich ľudí a pre náš štát. A takú prítomnosť, ale aj budúcnosť bude aj naďalej presadzovať Slovenské Hnutie Obrody pod mojím vedením.

—————————-

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám náš úspešný tím SHO. Pavol Skýpala: Budem ochraňovať záujmy robotníkov

—————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds