SHO: Máme tu dva extrémy. Ak jeden z nich vyhrá, stále to bude extrém. Naozaj to chcete, Slováci?

Samosudkyňa Ružena Sabová zvažuje, že bude odovzdanie sporných šekov Marianom Kotlebom posudzovať prísnejšie. Nie ako prejavovanie sympatií k hnutiam smerujúcim k potláčaniu základných práv a slobôd, ale ako založenie, podporu a propagáciu hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd. Takto by v prípade preukázania viny mohol Kotleba dostať prísnejší trest. Informujú médiá.

Predseda ĽSNS, M. Kotleba má na krku ďalšiu obžalobu, kvôli provokačným šekom,  ktoré v minulosti odovzdal trom rodinám ako dar. Či sa chcel číslom 1488 iba zviditeľniť alebo tak prejavoval sympatie k hnutiam smerujúcim k potláčaniu základných práv a slobôd hodnotiť nebudem, na to je tu súd. Momentálne má strana ĽSNS určitú podporu zo strany sklamaných voličov, pretože sú nahnevaní na tento darebácky systém a vidia v Kotlebovi akéhosi ublíženého záchrancu. 

Rozumné a zodpovedné? Nie. Hlúpa aktivita, ktorá uškodila aj slovenskej veci. Zdroj fotky: Internet

No ja som vlastenec a záleží mi na Slovensku a slovenskom národe. Preto mi napadá iná otázka. Ako pomôže Slovensku a sklamaným Slovákom strana, ktorá vďaka nezodpovednému správaniu sa niektorých svojich predstaviteľov, väčšinu svojho času venuje súdnym sporom a obhajovaniu svojich nepremyslených činov? No nijako! 

Pretože aj keď im tieto provokácie s číslami, fakľami a uniformami zaistili takú pozornosť médií, že dnes každý vie kto je Kotleba, zároveň sa tým ale sami diskvalifikovali z akejkoľvek budúcej vládnej koalície. Urobili zo seba extrém. Nie médiá, ale oni sami. Kauza za kauzou, síce nie o rozkrádaní štátneho majetku, ale o extrémistických prejavoch. A tak sa im vlastne podarilo prilepiť nálepku fašista každému normálnemu vlastencovi. Čo ja osobne považujem za najväčší prehrešok predsedu ĽSNS.

Na fotke vľavo Andrej Medvecký, dvakrát odsúdený podpredseda ĽSNS, zároveň kandidát do NR SR a jeho obeť Leni Cruz, vpravo, ktorého zbil a nadával mu do negrov. Medvecký už nie je v podmienke, výpis z registra trestov má čistý. Cestu k voľbám mu uvoľnilo to, že trest za napadnutie cudzinca mu spojili s trestom za šoférovanie s alkoholom v krvi. Informujú médiá. Zdroj obrázku: Internet

Realita je taká, že nikto nebude s takouto negatívne vnímanou stranou spolupracovať. A ak, tak iba štandardní skorumpovaní politici, aby si udržali moc a mohli ďalej kradnúť. No to by museli predstavitelia ĽSNS spolupracovať s tými, proti ktorým teraz vlastne „bojujú“. Čo by bol len ďalší zvrat v ich základných hodnotových otázkach, ako napríklad pri postoji k členstvu Slovenskej republiky v EÚ.

Marian Kotleba v časoch svojej „najväčšej slávy“. Zdroj fotky: Internet.

Preto ľúbivé frázy znejúce z korby nákladného auta na námestiach našich miest, ktoré predstavitelia ĽSNS tak horlivo hlásajú, považujem za čistý populizmus. Už teraz vedia, že z tých sľubov nesplnia nič. Tak ako doteraz nesplnili nič z toho, čo hlásali pred štyrmi rokmi. Voči tomuto extrému sa ale zmobilizoval ďalší extrém. Liberálny!

Strany, ktoré presadzujú zločineckú gender ideológiu, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia a podobne, nalievajú milióny eur do kampane. Odkiaľ ich majú a komu a ako ich vrátia zatiaľ len tušíme. No aj ich popularita, aj vďaka neobmedzenému mediálnemu priestoru stúpa.

Medzi Slovákmi ale vznikol všeobecný dojem, že sa musia vo voľbách rozhodnúť medzi dvoma extrémami. To ale nie je pravda. Parlamentné voľby nemôžu byť o voľbe „menšieho“ zla. Vôbec to nie je o voľbe medzi liberálmi a Kotlebom. Oba extrémy sú škodlivé pre Slovensko!

Nám v Slovenskom Hnutí Obrody záleží na osude Slovenskej republiky, prichádzame po rokoch tvrdej práce z občianskeho sektora na politickú scénu ako rozumná alternatíva. Hoci máme za sebou množstvo práce, aktivít a projektov, na politickej scéne sme nepopísaný list. Prinášame nielen sľuby, ale reálne riešenia a pozitívne vlastenectvo, ktoré pramení z lásky k vlasti a národu, nie z nenávisti k ostatným národom.

Slováci, v nasledujúcich voľbách môžete dať šancu normálnym ľuďom, bez škandálov, či extrémistických prejavov. Taký je náš tím. Tím Slovenského Hnutia Obrody. 

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám náš úspešný tím. Štefan Polačik: Vďaka SHO mám možnosti meniť veci k lepšiemu

—————————-

Predstavitelia druhého extrému. Liberálneho. Predstavujú strany, ktoré presadzujú zločineckú gender ideológiu, adopcie detí pármi rovnakého pohlavia a podobne. Zdroj fotky: Internet.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds