Voľby 2020. Diskusia s predstaviteľmi SHO: V sobotu 22. februára v Michalovciach

Dámy a páni. Slovenské Hnutie Obrody si vás dovoľuje pozvať na  stretnutie občanov s predstaviteľmi hnutia, ktoré sa bude konať v sobotu 22. februára o 16:00 hod. v Michalovciach.

Na diskusiu s vami, v príjemnej atmosfére, sa tešia predseda hnutia Róbert Švec, podpredseda Štefan Polačik a regionálni zástupcovia Pavol Poprocký, Pavol Skýpala a Ivana Hreháčová.

V prípade, ak máte záujme sa zúčastniť diskusie kontaktujte Ivanu Hreháčovú na čísle 0917 109 035. Ochotne vám poskytne bližšie informácie.

Cieľom stretnutia s vami je predstaviť vám v osobnej komunikácii predstaviteľov, aktivity a hodnoty Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO. Róbert Švec: Dajme spoločne stopku Kiskovi, Kočnerovi. A ďalším mafiánom

————————

Predstavitelia SHO: Žiadna gorila, mafián, DPH-áčkar, ani gorilie mláďa. Zodpovední a rozumní ľudia.

————————

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO. Švec pre TV Markíza: Nikdy sme neutekali z bojiska. Cesta naspäť nemožná!

————————

Ivana Hreháčová reprezentuje Košický kraj a okres Trebišov. Hrdo a dôstojne.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds