VÝROČIE vzniku Slovenského Hnutia Obrody: Na konci tejto dejinnej epochy sa budú schuti smiať…

Dámy a páni! Rodným dátumom Slovenského Hnutia Obrody je 24. máj 2004. V tento deň začalo naše hnutie písať svoj úspešný príbeh ako občianske združenie.

Okrem spoločenských a kultúrnych podujatí, ktoré boli a sú venované významným osobnostiam a udalostiam v našich dejinách, sme rozbehli aj dlhoročné projekty, medzi ktoré patria aj: sociálny projekt Staráme sa TU, ekologický projekt Nebuď sviňa TU ako aj novinársky počin vo forme vydávania novín Právo Národa TU.

Za obdobie rokov 2004 až 2019 sa naše občianske združenie vypracovalo na životaschopný a proslovensky aktívny subjekt, ktorý nielen obsahom, ale aj formou dokazuje, že vlastenectvo môže mať a aj musí mať normálnu podobu.

V máji 2019 bolo na Ministerstve vnútra SR zaregistrované Slovenské Hnutie Obrody aj ako politické hnutie. Ale registrácia neprebehla na základe toho, že by sme si kúpili alebo ovládli už existujúci politický subjekt, NIE, NIE! Poctivou petičnou iniciatívou, v súlade so zákonom, sme sa na námestiach slovenských miest uchádzali o vašu podporu a dôveru. A splnili sme zákonom stanovené podmienky na registráciu politického hnutia.

Takí sme my, ľudia Slovenského Hnutia Obrody. Nie ľahšie, krivé cestičky hľadať, ktoré z dlhodobého hľadiska nikam nevedú, ale poctivou priamočiarou aktivitou a politikou hodnôt bojovať za slovenský spôsob života. A čas dokazuje, že to je správna cesta.

Za 18 rokov od vzniku SHO sme ani na milimeter neuhli od našich hodnôt: nezradili sme velikánov našich dejín, ako sa to stalo mnohým akože proslovenským aktivistom a subjektom, lebo už nie sú 90. roky (smiešna až trápna výhovorka), máme jasný postoj k EÚ a NATO, a tiež jasný postoj k zločineckým agendám LGBTI a multi-kulti TU.

V minulosti nám mnohí tvrdili (kdeže dnes sú?) a stále sa nájde bezvýznamná skupinka mentálnych rojkov, ktorá tvrdí, že SHO nemá šancu, lebo nás nefinancujú oligarchovia, lebo nevieme robiť kompromisy v hodnotových otázkach a pod.

Ja tvrdím, práve preto je a bude naše hnutie úspešné, lebo nie sme politické a ani hodnotové štetky a nikdy nimi ani nebudeme. Môžu sa nám mentálni rojkovia smiať, podceňovať nás, ohovárať nás, ale na konci tejto dejinnej epochy sa budú schuti smiať ľudia SHO a všetci zodpovední a rozumní slovenskí vlastenci.

To vám garantujem…  

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Spišská Sobota: Guláš od ľudí SHO vás nielen zasýtil, ale aj dušu pohladil

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds