FOTO: A tak ide čas. Aj v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás informovali TU o pomoci v obci Zbehy, okres Nitra, a aj o tom, že v projekte pomáhame dlhodobo a adresne.

A aj obrázok, ktorý v dnešnom článku uverejňujeme je toho jasným dôkazom. Vľavo na obrázku je chlapec René z obce Zbehy pri Nitre a vpravo je už chalan René.

Sme veľmi radi, že aj vďaka našej – vašej pomoci z Reného vyrastá rozumný mladý chalan – muž, ktorý sa aktívne venuje športu.

Aj dnešný článok je dôkazom toho, že pomáhať má zmysel, pretože to, čo dávame, sa nám jedného dňa vráti. Ak rozdávame dobro, vráti sa nám dobro TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: JEDNO euro mesačne pre slovenské rodiny v núdzi…

————————–

Zdroj: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds