VÝZVA: Pomôžme ruským civilistom. SHO informuje: Správa štvrtá

Dámy a páni. Prednedávnom sme rozbehli verejnú výzvu na pomoc civilnému obyvateľstvu Ruskej federácie, ktoré je terčom ostreľovania a bombardovania zo strany kyjevského režimu.

Podrobnosti o výzve si môžete prečítať v zdieľanom článku TU.

Zároveň sme vám sľúbili, že budeme priebežne zverejňovať krstné mená darcov a sumy príspevkov. Prečo iba krstné mená? Pretože si uvedomujeme, v akej dobe žijeme a nemáme záujem vystaviť nikoho z vás mediálnemu a spoločenskému lynču.

A dnes pokračujeme v plnení nášho sľubu…

V správe tretej TU sme vás informovali, priatelia, že do 10. mája (vrátane) sa vyzbierali dary na pomoc ruským civilistom vo výške 1 886 eur a 33 centov. 

Od 11. mája na pomoc ruskému civilnému obyvateľstvu prispeli… , čiastky sú uvedené v eurách a uverejňujeme darcov, ktorí do správy pre príjemcu napísali: Dar – civilisti.

MUDr. Peter – 200,-

Beáta – 10,-

Adam – 23,23

Branislav – 10,-

Andrej – 50,-

Rastislav – 10,-

Jaroslav – 10,-

Od 11. mája sa vyzbieralo 313,23 eur. 

To znamená, že od 23. apríla, kedy sme zverejnili našu výzvu sa už vyzbieralo 2 199, 56 eur.

Ďakujeme, dobrí ľudia.

Dámy a páni, spoluobčania slovenskí. Obraciame sa na vás všetkých bez ohľadu na politické tričká, náboženské vierovyznanie, národnostnú príslušnosť, teda na všetkých vás občanov Slovenskej republiky… Zapojte sa do našej výzvy a dokážme sebe, ale aj celému svetu, že na Slovensku žijú aj ľudia, ktorí odmietajú podporovať zbrojenie a nákup munície, ktorí chcú žiť v mieri a ak treba vedia pomôcť humanitárne a adresne.

Dobrovoľné finančné príspevky môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – civilisti.

Dobrej veci pomôžete aj tak, že budete články o výzve zdieľať medzi svojimi známymi. Ďakujeme.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO: Deň víťazstva sme spoločne oslávili 9. mája v Bratislave a aj v Minsku

————————–

Foto: Ulice Belgorodu po ostreľovaní kyjevským režimom. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds