Noviny Právo Národa: Rozšírte rady čitateľov poctivej tlačoviny rodoľubov slovenských

Dámy a páni. Aktuálne číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám.

A pre vás, ktorí ešte vajatáte… Nespoliehajte sa na to, že všetko nájdete na internete.

To už dávno neplatí. Staňte sa, pre istotu, aj čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny, ktorej cieľom je šíriť vlastenecké povedomie slovenské a politicky nekorektné názory o udalostiach okolo nás.

V novinách Právo Národa si môžete prečítať analýzy, komentáre, ale aj glosy k aktuálnym udalostiam na Slovensku a aj vo svete. V novinách uverejňujeme z veľkej časti články, ktoré majú exkluzivitu, to znamená, že si ich neprečítate nikde inde. Ani na internete.

Príspevok (pomerná čiastka) na vydávanie novín na rok 2024 je vo výške iba 15 eur a môžete ho poukázať na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Vaše meno a priezvisko, adresu na ktorú vám máme posielať noviny, dar – Právo Národa, rok 2024.

Po pripísaní vašich príspevkov, vám noviny budeme posielať prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! Ďalšia ukážka toho, ako si Fico predstavuje slovenskú suverénnu politiku

—————————-

Titulná strana novín Právo Národa, číslo 03-04/2024. Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds