SHO: 15 rokov zodpovedného vlastenectva. Videokomentár Štefana Polačika

Deň 24. máj 2004 je rodným dátumom Slovenského Hnutia Obrody. Oslavujeme 15. výročie vzniku a úspešného fungovania nášho občianskeho združenia. 15 rokov služby vlasti. 15 rokov konkrétnych výsledkov.

Z pozície občianskeho združenia sa nám podarilo a stále sa nám darí robiť veľa práce pre spoločnosť. Za nás vravia činy, nie sľuby. No chceme viac! Po 15 rokoch občianskeho aktivizmu, nastal čas, posunúť sa ďalej. Chceme vám slúžiť aj v pozíciách volených zástupcov v NR SR, aby sme tak mali šancu reálne napĺňať naše myšlienky a dlhodobé vízie.

Som nesmierne hrdý , že to, čo sme si zaumienili, sa nám podarilo splniť. Hoci to bola cesta náročná, a mnoho našich neprajníkov vravelo, že pokiaľ nemáme za sebou oligarchov alebo spriaznených politikov, tak sa nám to nepodarí, môžem hrdo vyhlásiť, že 15. mája ministerstvo vnútra zaregistrovalo Slovenské Hnutie Obrody do registra politických strán a politických hnutí.

Naším cieľom je ponúknuť Slovákom alternatívu voči stranám, ktoré sa tvária vlastenecky a s kvalitným proslovenským programom viesť Slovensko správnou cestou, slovenskou cestou. Robiť politiku vlasteneckú, národnú, bez extrémov a nezodpovednosti. Máme množstvo podnetov, nápadov, aj priamo od ľudí z terénu. No uvedomujúc si, že nikto nemá patent na rozum, sme otvorení spolupráci s každým, komu ide o Slovensko a podporíme všetky myšlienky, ktoré pomôžu zlepšiť životné podmienky občanov Slovenskej republiky.

Nič nám nie je nemožné, lebo chceme.

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds