Agent Korčok uznal Juana Guaidóa za prezidenta Venezuely. SHO: Uzná aj mafiánsky štát Kosovo?

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok sa rozhodol uznať za legitímneho prezidenta Venezuely Juana Guaidóa TU, ktorý sa 23. januára 2019 sám vyhlásil za dočasného prezidenta Venezuely s tým, že chce zosadiť Madura.

Minister Matovičovej akože vlády zmeny týmto rozhodnutím ukázal, že vyzerať dobre v očiach predstaviteľov USA je mu milšie, ako medzinárodné právo, či záujmy Slovenskej republiky.

Je všeobecne známe, že Venezuela má obrovské zásoby ropy a práve o ňu majú USA veľký záujem. Preto sa predstavitelia USA snažia sankciami ekonomicky zničiť Venezuelu a podporujú samozvaného, no nikým nezvoleného, Juana Guaidóa. Americké záujmy už bude prostredníctvom Korčoka presadzovať aj Slovensko. Hanbím sa za takého ministra a môžeme len hádať, čo vyvedie nabudúce. Uzná mafiánsky štát Kosovo?

Korčokovo rozhodnutie prišlo čisto náhodou v deň, kedy Británia jednoznačne uznala opozičného lídra Juana Guaidóa za venezuelského prezidenta v spore o zlaté prúty v hodnote 800 miliónov libier, ktoré má Venezuela uložené v banke Bank of England. Toto zlato chcela vláda Nicolása Mudara, predať a finančné prostriedky využiť na boj s koronavírusovou epidémiou. Pripomínam, že v tejto anglickej banke má uložené zlato aj Slovenská republika! Ako by sa asi Bank of England zachovala, ak by v budúcnosti prebehol podobný puč aj na Slovensku a legitímne zvolená vláda by chcela slovenské zlato späť?

Koľko škody a medzinárodnej hanby ešte stihne napáchať vláda Igora Matoviča?

Nebudeme ticho, ale dáme opäť jasne a verejne najavo nesúhlas s politikov Matovičovej vlády národnej zrady! V sobotu 11. júla sa zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody podporia občiansky protest pred Úradom vlády v Bratislave. Vidíme sa, Slovenky a Slováci!

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO. 

————————-

Prečítajte si tiež: Matovičova vláda. Naď a Korčok: Rusko je náš nepriateľ! SHO: Ste vojnoví štváči

————————-

Pozrite si aj video, v ktorom Róbert Švec naložil Ivanovi Korčokovi a jeho poskokom za ich kolenačkovú politiku…

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds