SHO: Sladkosti a ovocie sme odovzdali aj deťom v okresoch Trebišov a Rimavská Sobota

V nedeľu 28. júna sme navštívili rodinu v obci Kuzmice, v okrese Trebišov, v ktorej mama Zuzana vychováva 6 detí, a ktoré sme potešili sľúbenými balíčkami s rôznymi dobrotami.

Chalani Marko a Michal boli v čase našej návštevy na futbalovom tréningu. Aj z nich, pevne veríme, raz budú úspešní športovci a dobrosrdeční ľudia.

A ako sme trávili posledný júnový deň? Spríjemnili sme ho ďalším 6 deťom. Tentokrát od Rimavskej Soboty. Deti boli veľmi rady, veď každé dieťa sa poteší dobrotám. Ony by nedbali, ak sme im balíčky nosili zakaždým. 🙂

Vážení podporovatelia nášho projektu a našej výzvy! Dovoľte nám, v mene 20 rodín s 57 deťmi, sa vám veľmi pekne poďakovať za to, že sa spoločne s nami staráte o tých, ktorí si sami nevedia pomôcť. V rámci našej výzvy s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa sme odovzdali niekoľko desiatok balíčkov MDD a vyčarovali tak niekoľko stoviek úsmevov na tvárach nielen detí, ale aj ich rodičov.

Spoločne tvoríme tím. Tím nezištnej a úprimnej pomoci. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pomáhame aj v Lučenci. Spoločne tak robíme svet krajším

————————-

Deti z obce Kuzmice, okres Trebišov.

Balíčky MDD pre deti v okrese Rimavská Sobota.

Aj deti z okresu Rimavská Sobota by nedbali, ak sme im balíčky nosili zakaždým. 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds