Balík STOP MATOVIČ do každej domácnosti! SHO: Postavte sa na stranu zdravého rozumu

Vážení sympatizanti SHO! Vzhľadom na vaše žiadosti angažovať sa v boji za silné a sebavedomé Slovensko sme sa rozhodli, že vám prostredníctvom balíka s názvom STOP MATOVIČ, za dobrovoľný príspevok, ktorým podporíte činnosť Slovenského Hnutia Obrody, pošleme zásielku s naším propagačným materiálom. Ním môžete dať svojmu okoliu jasno najavo, že stojíte na strane zdravého rozumu, na strane Slovenského Hnutia Obrody.

Na začiatok sme si pre vás pripravili dva varianty balíčkov STOP MATOVIČ:

V prvom si za váš dobrovoľný príspevok 5 eur nájdete 10 letákov STOP MATOVIČ + 5 nálepiek Slovenského Hnutia Obrody.

V druhom balíku si za symbolických 7 eur nájdete 12 letákov STOP MATOVIČ + 6 nálepiek SHO + najnovšie vydanie našich novín Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z. SK76 6500 0000 0000 2014 8117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (v prípade prvého balíka najmenej 5 eur, v prípade druhého najmenej 7 eur). Do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: DAR – Meno + Priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo. Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene zaslaná.

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu sho@sho.sk

Ďakujeme, že spoločne s nami bojujete proti vláde bláznov, liberálov a mafiánov, ktorú vedie mentálne znevýhodnený Igor Matovič!  

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec naložil Kollárovi: Nepokúšajte sa hrať na pekného! Ste vinný! V plnom rozsahu!

————————-

Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds