SHO: Matovičova luza koná protiprávne! Potvrdzuje to generálny prokurátor a aj ústavný právnik

Bývalý sudca Ústavného súdu SR, ústavný právnik, advokát a bývalý člen Súdnej rady SR Ján Drgonec tvrdí, že prvé plošné testovanie na koronavírus, ktoré sa uskutočnilo na Slovensku na jeseň minulého roka, bolo experimentom.

Takisto upozornil, že za daných podmienok a platných zákonov SR, kde je vyžadovaný súhlas s ošetrovacím výkonom a poučenie chorého, bol výskum realizovaný bez dodržania podmienok daných medzinárodným právom.

„Ak sa na Slovensku uskutočnil výskum, ktorý má svoj výsledok, prišlo k experimentovaniu s populáciou žijúcou v Slovenskej republike. Teraz už možno mnohí rozumejú opakovaniu celoplošného testovania. Štúdia totiž musí byť potvrdená. Ak je pokus dokazujúci nejakú teóriu neopakovateľný, výsledky nie sú pre vedeckú obec relevantné,” vysvetlil Drgonec. Informujú médiá TU.

Na slová ústavného právnika reaguje Róbert Švec:

Dámy a páni! Od začiatku fiktívnej pandémie koronavírusu tvrdíme, že nariadenia Matovičovej vlády sú nielen nezmyselné, ale aj protiprávne. Čo už potvrdil aj generálny prokurátor Maroš Žilinka TU.

A aj preto pokračujeme v občianskom odpore v súlade s článkom 32 Ústavy SR. Protizákonné nariadenia vlády Matoviča nerešpektujeme a vedome ich porušujeme! TU

Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

————————

Prečítajte si tiež: Balík STOP MATOVIČ do každej domácnosti! SHO: Postavte sa na stranu zdravého rozumu

————————

Písal sa 17. november 2020 a približne 15-tisíc Slovákov pred Prezidentským palácom v Bratislave protestovalo proti súčasnému darebáckemu režimu pod vedením Čaputovej a Matoviča TU. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds