Banky: Koronakríza! Zvýšime poplatky. SHO: Ale na hlúpe reklamy peniaze máte. Hanba!

Za používanie hotovosti si v bankách od leta priplatíme. Najväčšie finančné domy na Slovensku totiž opäť menia svoje cenníky. Chcú tak obmedziť návštevy pobočiek a znížiť počet hotovostných operácií na minimum. V niektorých prípadoch tak poplatky stúpnu až šesťnásobne. Informujú médiá.

Na tento krok bánk reaguje Róbert Švec:

Dámy a páni, určite to poznáte, tie stupídne reklamy bánk s textami ako: Spolu to zvládneme, Na nás sa môžete spoľahnúť, Máme na to… Sú krásne spracované, farebné, prívetivý hlas a pod. A potom sa dozvieme, že banky opäť zvyšujú poplatky, niektoré až šesťnásobne.

Prečo? No prečo, lebo koronavírus a ešte nám to chcú predať ako taký benefit: „Cieľom je motivovať ľudí, aby nechodili s bežnými vecami do pobočiek, ale vedeli ich vyriešiť pohodlne online z domu,“ vysvetlila hovorkyňa Slovenskej sporiteľne (ktorá už dávno nie je slovenská, má to iba v názve, aby oklamala Slovákov) Marta Cesnaková. A keď nie ste online doma? Máte smolu a banky radosť.

A aj preto presadíme vytvorenie slovenskej štátnej banky, ktorej cieľom nebude okrádať Slovákov, ale pomáhať im. Zariadime.

Viac sa dozviete v našom volebnom programe TU.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Osobitné odvody pre banky? Riešením je vznik slovenskej banky. Zabezpečíme

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds