Blázni z vlády chcú protestovať s odborármi proti vláde, ktorej sú súčasťou. Švec reaguje…

Dámy a páni! Tajomstvo návštevy Geissenovcov na Slovensku je odhalené!

Dlhodobo komunikujeme, že nám vládnu blázni, liberáli a mafiáni. Dnes vypichnem slovo blázni, lebo to iba počas vlády súčasných zločincov je možné, aby minister školstva Gröhling plánoval protestovať s odborármi proti vláde, ktorej je členom a aby to bolo 100% bláznovstvo, chce minister školstva protestovať proti tomu, že jeho vláda chce zvýšiť platy učiteľom iba o 3%, teda tým, za ktorých priamo zodpovedá.

A protestovať plánuje aj ďalší blázon, Igor Matovič, ktorý má vo vláde na starosti ministerstvo financií.

A už vieme, prečo boli Geissenovci na Slovensku. Pochopili, že nemusia vymýšľať námety do svojho uleteného programu, stačí si počkať na protest odborárov proti vláde za účasti členov vlády.

Toto sa už nedá ani komentovať. Snáď len to moje obľúbené: Božinku, Božinku, to je ale bordel mentálny!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež:  SHOCAST. Vládni darebáci radi tárajú o tom, akí sú obľúbení. Boková im poslala štipľavý odkaz…

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds