Noviny Právo Národa: Ľudia SHO budú s vami diskutovať aj v nedeľu. Na vlnách rozhlasových

Dámy a páni! Aj v nedeľu 15. mája od 16:30 hod. budete môcť počuť ľudí Slovenského Hnutia Obrody.

Diskutovať s vami budú v štúdiu rádia Slobodný Vysielač o neduhoch spoločenských a aj o originálnych riešeniach, ktoré ponúka Slovenské Hnutie Obrody. A tiež o špinavostiach, ktorými sa súčasný zločinecký režim snaží narúšať aktivity nášho hnutia, ako napríklad v Považskej Bystrici TU.

Na vaše otázky sa tešia Róbert Švec a Jaroslava Samuelová. Reláciu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Blázni z vlády chcú protestovať s odborármi proti vláde, ktorej sú súčasťou. Švec reaguje…

————————-

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Titulná strana našich novín, číslo 03-04 /2022.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds