Bruselskí vydierači Poľsku: Žiadna podpora zločineckej agendy LGBTI? Žiadne dotácie!

Poľsko sa ako zvrchovaný demokratický štát rozhodlo ochraňovať svojich občanov pred západom podporovanou, zločineckou propagandou LGBTI. V Poľsku vládne konzervatívna vláda, ktorá vyhrala slobodné voľby a teda podľa princípov demokracie, má právo presadzovať väčšinový názor poľského obyvateľstva a ochraňovať tradičnú rodinu a tradičné hodnoty.

Niektoré poľské mestá sa rozhodli bojovať proti všade prítomnej a štedro zahraničím dotovanej propagande vytvorením akýchsi „Zón bez LGBTI“. Neznamená to však, že do týchto miest nemajú prístup homosexuáli, či nejako inak orientovaní jedinci. Jednoducho je v týchto miestach zakázané propagovať túto ideológiu, ktorá má v dnešnej skazenej dobe mediálne navrch.

Nikto v Poľsku homosexuálov nezatvára, ani neprenasleduje, či nevraždí. Vláda len ochraňuje hodnoty, ktoré sú v Poľsku podľa výsledkov demokratických volieb preferované drvivou väčšinou. Normálne hodnoty!

————————–

Prečítajte si tiež: V budúcnosti vypovieme všetky záväzky nášho štátu voči agende LGBTI

————————–

To sa ale byrokratom v Bruseli nepáči a tak šiestim mestám, ktoré vyhlásilo tieto zóny, nepodporí finančne projekty TU. Ide o peniaze na projekty v rámci spolupráce medzi partnerskými mestami. Európska únia týmto krokom ukazuje ako nerešpektuje národnú identitu jednotlivých štátov! Pod rúškom boja za „rovnosť“ bude nasilu pretláčať agendu LGBTI a ak členské štáty nebudú poslúchať, siahnu im na peniaze. A to je len začiatok.

Na rad sa dostanú eurofondy. Nedávna dohoda lídrov EÚ na záchrannom balíku, v podobe stoviek miliárd eur, zaviazala všetky štáty na desiatky rokov spolupodieľať sa na splácaní tohto galaktického dlhu. Len niekoľko dní potom už bruselskí byrokrati ukazujú, ako budú cez peniaze vydierať jednotlivé zaviazané členské štáty. Násilné propagovanie agendy LGBTI sa nesmie stať podmienkou pre čerpanie peňazí z EÚ. To je cesta do pekla!

My, v Slovenskom Hnutí Obrody budeme vždy konzistentne a tvrdo vystupovať proti akejkoľvek násilnej propagande, popierajúcej základné prirodzené princípy života. Nenecháme sa vydierať európskymi byrokratmi a  budeme vždy odolávať akýmkoľvek tlakom, či už to budú tlaky zo západu alebo z východu.

Na Slovensku homosexuálov nikto nijakým spôsobom nediskriminuje. Môžu slobodne žiť, pracovať, voliť a vykonávať akúkoľvek prácu. Ideológiu LGBTI, ktorá zneužíva homosexuálov, ale považujeme za zločineckú, zameranú na rozklad tradičnej rodiny, za úpadok morálnych hodnôt a autorít, ktorý smeruje k anarchii, bezpráviu a chaosu.

A to my nikdy nedovolíme!

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————

Prečítajte si tiež: SHO odkazuje Čaputovej: PRIDE je amorálny pochod, ktorý uráža aj inak orientovaných ľudí

————————

Ak si niekto myslí, že toto je normálne, mal by vyhľadal rýchlu zdravotnú pomoc. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds