Čakajovce 2022: Predstavitelia vlasteneckých síl našu verejnú výzvu ignorovali. Opäť! Švec reaguje

Dámy a páni. Sľúbil som vám, že sa ešte vrátim k smutnej a tragickej udalosti zároveň.

A tou udalosťou je skutočnosť, že naša verejná výzva, aby sa osláv v Čakajovciach zúčastnili zástupcovia vlasteneckých subjektov občianskych a aj politických zostala odignorovaná.

Okrem zástupcov občianskeho združenia Slovan – Národný snem jednoty, ktoré na podujatie vyslalo svojich zástupcov pod vedením predsedu združenia Milana Matejova, sa na našu výzvu ostatné subjekty vykašľali.

Žiaľ, neuvedomujú si, ale že sa neobrátili chrbtom iba nám, opäť, ale že sa obrátili chrbtom Slovákom, ktorí v minulosti bojovali, obetovali sa a aj umierali pre to, aby sme mohli my dnes ako národ existovať.

Postoj predstaviteľov akože proslovenských síl je hodný opovrhnutia a aj touto cestou vás chcem, dámy a páni požiadať, aby ste na mňa a na naše hnutie už nesmerovali otázky ohľadom spolupráce a spájania na vlasteneckej scéne.

Naše hnutie za posledné roky niekoľkokrát dokázalo, že má záujem komunikovať a aj spolupracovať, ale… Berieme na vedomie.

Slovenské Hnutie Obrody aj naďalej bude kráčať cestou rovnou, cestou cti, a budeme aj naďalej oslavovať aj výročie vzniku Slovenského štátu – prvej Slovenskej republiky a aj našich velikánov, vrátane nášho prvého slovenského prezidenta, bez ktorých by sme dnes neboli.

A na hlavu sa môžu postaviť všetci vládni zločinci a vojnoví štváči, americká agentka v Prezidentskom paláci a aj dočasný… Hamran.

My stojíme stále pevne! A aj budeme! A aj to vám, Slovenky a Slováci, garantujem mojím menom!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO. Čakajovce 2022: My stojíme stále pevne, ako múry hradné! A stáť aj budeme!

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds