Video. Štefan Polačik: Minimálna mzda? Zabezpečíme viac peňazí v peňaženkách Slovákov

Nádej pre Slovensko. To je Slovenské Hnutie Obrody. Už vyše 15 rokov vám slúžime ako občianski aktivisti a v budúcnosti vám budeme aj naďalej slúžiť vo volených funkciách.

Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú politickú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, súčasnej podoby slovenskej spoločnosti, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícii a hlavne ochrana a pomoc našim občanom! A to ako v sociálnej, zdravotnej, bezpečnostnej, právnej či kultúrnej oblasti. Pretože inak čaká Slovensko rovnaký, ba po prípadnom uchopení moci liberálmi, ešte väčší marazmus ako prežíva dnes, pretože dané kruhy sú okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách štandardných politikov pripravené súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať, štát úplne rozpredať a ešte viac zapredať zahraničiu.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Volebný program vám predstavíme 28. októbra. V deň výročia narodenia Ľudovíta Štúra

———————–

Politika SHO, to je politika s ľuďmi a pre ľudí, aj v otázke minimálnej mzdy. Aby mali ľudia viac peňazí v peňaženkách. Naše konkrétne riešenie? Dozviete sa vo videu.

 

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds