Video. SHO: Chcete dostávať niekoľko sto eur každý mesiac bez práce? Staňte sa osadníkom

Predstavte si, že ste poštár/ka. Predstavte si, že osadníkovi vyplatíte na ruku niekoľko sto eur v čistom. Predstavte si, že vaša hrubá mzda je nižšia ako to, čo niekomu za ničnerobenie dáte na ruku. A predstavte si, že to robíte každý mesiac…

Že si to neviete predstaviť? Pozrite si zdieľané video. Koľko ste napočítali?

————————

Prečítajte si tiež: Vláda: Zákonom budeme chrániť aj asociálov. SHO: Ochránite zákonom aj ľudí práce?

————————

 

————————–

Dodatok. Z nášho volebného programu vyberáme: Budeme presadzovať zriadenie nápravnovýchovného centra, kde budú umiestnení, liečení a prevychovávaní drogovo závislí, alkoholici, násilníci a neprispôsobiví občania, ktorí po vyliečení budú v tomto zariadení reálne pracovať, aby splatili svoje dlhy (výživné, atď.). Budú tak nútení vytvárať hodnoty, a tým získajú pracovné návyky a šancu opäť sa plnohodnotne zaradiť do spoločnosti.

A kto nebude dlhodobo pracovať a vytvárať hodnoty, nebude jesť, bývať, svietiť, kúriť…

Nebojte sa, Slováci. Poriadok obnovíme v každom kúte našej vlasti. Na nás sa môžete spoľahnúť.

————————-

Aj Irenka vie, aké je to dostávať „keš“, bez poriadnej práce.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds