Koronavírus. Iniciatíva sociálneho projektu SHO: Vitamínové balíčky do slovenských rodín

Slovenky a Slováci. Od zajtrajšieho dňa budeme rodinám v našom sociálnom projekte Staráme sa rozdávať aj vitamínové balíčky. Balíčky budú obsahovať ovocie: jablká, citróny, pomaranče, atď. a taktiež zeleninu: cesnak, cibuľu, atď.

V týchto náročných dňoch pre každého z nás, sa aj takýmto spôsobom budeme snažiť pomôcť sociálne slabým rodinám, ktoré našu pomoc potrebujú.

Ak máte záujem aj vy pomôcť slovenským rodinám takýmto spôsobom, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na účet nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Projekt Staráme sa – vitamínový balíček.

Ďakujeme za každé jedno euro. Pomáhajme si, Slováci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Stará mama vo Veľkom Krtíši to nemá v živote ľahké. Ale príkladne vychováva 2 vnukov

————————

Vitamínové balíčky budú obsahovať ovocie: jablká, citróny, pomaranče, atď. a taktiež zeleninu: cesnak, cibuľu, atď.

V týchto náročných dňoch dbáme aj na prevenciu.

Vďaka nášmu sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds