Sociálny projekt SHO: Balíčky MDD sme odovzdali aj deťom v okrese Komárno

V stredu 10. júna sme navštívili aj deti v okrese Komárno. V obci Patince sme balíčky MDD, plné ovocia a sladkostí, odovzdali 5 deťom. A v obci Iža sme balíčky venovali Laurinke a Kristiánovi. Keďže Kristiánko zatiaľ „nie je kamarát“ s fotoaparátom , odfotili sme Laurinku s balíčkom plného ovocia a sladkostí.

Tak ako sme sľúbili, kamaráti. Celý jún sa v našom projekte bude niesť v znamení sviatku detí. Pretože sú naša budúcnosť. A nám na budúcnosti záleží.

Okrem balíčkov MDD sme rodinám odovzdali aj potravinovú pomoc.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Sociálny projekt SHO: Prvé balíčky MDD sme už odovzdali aj deťom na Šariši

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds