FOTO. MDD 2024: Aj v Prešove sa poslušné deti potešili našej návšteve

Bolo že to radosti aj v Prešove…

Kamaráti. Rodine, v ktorej obetavá mama Janka vychováva Kubka a Maťka sme odovzdali mliečne výrobky, ovocie, sladkosti pre deti a mame Janke sme odovzdali aj domáce zaváraniny (ďakujeme nášmu sympatizantovi Paľovi z okresu Rimavská Sobota) a kávu.

Chlapcom v Prešove sme tentokrát neodovzdali klasické balíčky MDD, pretože sme im urobili veľkú radosť tričkami s najkrajším znakom na svete – s bielym dvojkrížom (ďakujeme nášmu sympatizantovi Paľovi z Poltára).

Ešte nejaký ten mesiac, zocelia sa a tričká im budú akurát. 🙂

V rozdávaní radosti pokračujeme tento týždeň v okrese Nitra.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. PROSBA o dobrý skutok: Mamu so 4 deťmi „navždy opustil“ sporák

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds