Video. Sulík: Minimálnu mzdu dajme podľa okresov. SHO: Heš, heš! Falošný ekonóm

Vláda zavažuje zmraziť minimálnu mzdu a Sulík navrhuje odstupňovať minimálnu mzdu podľa okresov. Sulík tiež vyhlásil, že podľa jeho názoru sa nenájdu ani financie na vyplatenie 13. dôchodkov. Prečo? Lebo výhovorka, koronavírus. Informujú médiá.

Ak teda takto máme pristupovať k platom, dobre, tak potom nech si aj ústavní a verejní činitelia odstupňujú svoje platy podľa okresov, z ktorých pochádzajú!

Pravdaže, nápad zmraziť minimálnu mzdu alebo ju odstupňovať podľa okresov považujeme za hlúpy. Vidíte, dámy a páni. A to je to farizejstvo súčasnej vlády. Keď ide o ľudí práce, kašľať na nich, ale keď ide o nich…

A mimochodom, pamätáte si na to, ako si ústavní činitelia odmietli znížiť platy a namiesto toho vytvorili akýsi pochybný Fond vzájomnej pomoci TU, ktorého vznik ohlásil na začiatku apríla Matovič spoločne s koaličnými partnermi? Tak z tohto fondu sa ešte nikomu nevyplatilo ani euro. A pritom fond má údajne pomáhať ľuďom postihnutým pandémiou koronavírusu. Ale od apríla Matovičovi a jeho poskokom platy nabiehajú na ich účty.

Z nášho volebného programu vyberáme:

Znížime mzdy poslancov a verejných činiteľov na dvojnásobok priemernej mzdy a trojnásobok u vládnych predstaviteľov a prezidenta.

—————————

Prečítajte si tiež: Čaputová, Kollár a Matovič: Peniaze pre ľudí? Veď je korona! SHO: Ale na zbrojenie dajú

—————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds