Referendum 2023: Kto si zaslúži žiť presne taký život, aký dnes na Slovensku žijeme?

Dámy a páni. V súvislosti s referendom sa začína šíriť manipulatívna propaganda, že je to referendum Fica a že každý kto sa referenda zúčastní, vyzýva na účasť je Ficov človek, smerák a možno aj agent Putina.

Odmietam takéto videnie sveta a škatuľkovanie ľudí do dvoch skupín. Buď ste podporovateľmi súčasných vládnych zločincov alebo ste podporovateľmi kolaborantov z radov euroatlantickej parlamentnej opozície pod vedením Fica. Ako keby nikto a nič iné medzi týmito dvoma neslovenskými tábormi neexistovalo.

Buď Heger, Matovič, nešťastnica Remišová… alebo Fico, odídenci od Fica okolo Pellegriniho…

Ten, kto sa nechá vmanipulovať do takého videnia a chápania slovenskej politiky si zaslúži žiť presne taký život, aký dnes na Slovensku žijeme.

ALE… V našom štáte žijú a pracujú aj rozumní a zodpovední vlastenci, a subjekty, ktorých orientácia je proslovenská a dokazujú to každodennými skutkami. Áno, hovorím najmä o Slovenskom Hnutí Obrody.

Pokiaľ bude väčšina Slovákov stále uvažovať v mantineloch menšieho zla a prepadnutého hlasu, nikam sa naša vlasť nepohne. Budeme prešľapovať na mieste a čudovať sa, že ako je možné, že po vláde súčasných zločincov nastúpi ešte väčšie zlo, napríklad v podobe koalície Hlas + SaS + Progresívne Slovensko.

Hore hlavy, Slováci. Máme na viac!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k januárovému referendu: Chcete, aby nám aj naďalej vládli súčasní zločinci, poprípade… ?

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds