Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na škandál v RTVS, ktorá aj 17. novembra šírila bludy. Naživo

Sú medzi nami aj takí, ktorí sa rozkošne jedujú, keď konštatujeme, že RTVS vysiela bludy a šíri manipulatívnu propagandu.

A čas nám dal opäť za pravdu, dokonca aj vedenie RTVS, ktoré odvolalo celé vedenie spravodajstva za to, že spravodajská stanica RTVS :24 odvysielala 17. novembra naživo cca hodinový príhovor Fica počas snemu ich strany. Za peniaze slovenských daňových poplatníkov odvysielala RTVS bludy, ktoré šíril a šíri Fico. Ak by sa náhodou Fico dostal opäť do vlády, dámy a páni, nezruší vlastizradnú dohodu s USA (ktorá sa mimochodom pripravovala za vlády Smeru), aj naďalej bude Slovensko pod vedením Fica dodávať zbrane na Ukrajinu…

Jednoducho Fico klame, klame a ešte raz klame, a ešte aj tára. Smer vládol 12 rokov a čo urobil v otázke NATO, EÚ, zahraničných mimovládok (ktoré, mimochodom vlády Smeru štedro financovali zo slovenského štátneho rozpočtu)… ? NIČ! A veľké NIČ urobí aj vtedy, ak by sa náhodou po ďalších voľbách dostal do vlády.

Tú mizériu, ktorú dnes na Slovensku žijeme, žijeme aj vďaka Ficovi a jeho neveste politickej Pellegrinimu. Nie sú a nikdy nebudú nová krv, nádej a nevie čo ešte… Sú to chápadlá tej istej hodnotovej chobotnice, zločineckého režimu – liberálnej demokracie, ktorá dnes ovláda náš štát.

A pokiaľ ide o RTVS, v nej prebehne taká optimalizácia, aká sa neuskutočnila ani po novembri 1989. Nesmie v tej inštitúcii „zostať kameň na kameni“, a ani nezostane. Je to práčka mozgov a slúžka liberálnej propagandy.

Naša otčina potrebuje cestu rovnú, cestu cti. A tú ponúka Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Referendum 2023: Kto si zaslúži žiť presne taký život, aký dnes na Slovensku žijeme?

—————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds