FOTO. Projekt Staráme sa: Sme hrdí na to, že pomáhame bohatým ľuďom. Duchom bohatým!

Bohatým na túžbu dostať sa z biedy, v ktorej sa ocitli, poprípade túžbu aspoň zmierniť jej dopady. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo pomáhame aj rodine od Hnúšte, ktorá sa nevzdala, snaží sa, čo potvrdzuje aj Paťo, ktorý nezaháľa a aj napriek podlomenému zdraviu sa snaží do rodiny poctivou cestou priniesť nejaké peniaze.

Brigáduje a pracuje, kde sa dá (v okrese Rimavská Sobota si toho totiž nenavyberáte), a že mu práca nesmrdí, potvrdzuje aj tým, že zakaždým, keď ku tejto slovenskej rodine v núdzi zavítame, vidíme niečo opravené, postavené, skrášlené, posadené, urobené…

A teraz nám povedzte: Koľko približne 20-ročných mládencov žije takýto život a bez problémov by vedelo nakosiť trávu hospodárskym zvieratám, postaviť prístrešok pred vchodovými dverami, či aspoň urobiť ťažko chorej mame radosť a zhotoviť jej na kvety takýto držiak a kvetináč (fotka pod článkom), ako Paťo?

Ruku na srdce, veľa by sa ich narýchlo (žiaľ) nenašlo… Preto som rád, že spoločne cez náš sociálny projekt pomáhame práve takým ľuďom, ktorí sa sami snažia so svojimi problémami popasovať, a nie takým, ktorí by našu pomoc iba zneužívali.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Dodatočná veľkonočná pomoc aj v Prešovskom kraji odovzdaná

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds