FOTO. Projekt Staráme sa: Dodatočná veľkonočná pomoc aj v Prešovskom kraji odovzdaná

Človek mieni, Pán Boh mení. Do Prešova, k Janke a jej dvom synom, sme mali namierené s veľkonočným nákupom začiatkom minulého týždňa.

Žiaľ, osud to zariadil tak, že sme to museli preložiť na posledný aprílový týždeň, rovnako, ako aj výjazdy v okrese Rimavská Sobota či Trenčín.

Jednoducho, minulý týždeň sme si museli dať nútené voľno. Ale, ak máme byť úprimní, padlo nám aj vhod, lebo sme nabrali nové sily na ďalšiu pomoc slovenským sociálne slabým rodinám.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate v duchu Slováci Slovákom!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Veľká noc v okrese Trnava sa niesla aj v duchu pomoci…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds